Hej,
Tillsammans med mitt team hälsar jag dig varmt välkommen till Solna Centrum. Hos oss är du alltid i centrum och vi vill att du ska känna dig hemma. För att göra ditt besök så trevligt som möjligt tar vi gärna emot dina kommentarer och önskemål.
Vi ses i Solna Centrum!
Veronica Sjövik Sten, Centrumchef Solna Centrum


Kontaktuppgifter Centrumledningen Solna Centrum

Besöksadress:
Centrumledningen
Solna Torg 13 - 2 trappor
171 45 Solna

Receptionen i Solna Centrum:
För information om butiker, öppettider och övrig service – vänligen kontakta eller besök vår reception på torget.
Telefon 08-400 005 00
Email: info@solnacentrum.se

Felanmälan:
Tel: 070-819 68 50
Klicka här för att göra en felanmälan direkt.

Kontakta Centrumledningen
E-post: solna.centrum@unibail-rodamco.com

Uthyrning av butikslokaler
Joakim Marcus
Mobil: 070-003 96 85
joakim.marcus@unibail-rodamco.com

Uthyrningsansvarig kontor
Gustav Björkman
Mobil: 073-662 35 09
gustav.bjorkman@unibail-rodamco.com

Uthyrningsansvarig eventytor
Selma Crnkic
Mobil: 076-525 55 34
Selma.crnkic@unibail-rodamco.com

Monika Lindquist
Mobil: 076-525 58 87
monika.lindquist@unibail-rodamco.com

Centrumchef
Sophie Karls
Mobil: 076-525 57 41
sophie.karls@unibail-rodamco.com

Vice Centrumchef
Michaela Bergekrans
Mobil: 076-894 46 16
michaela.bergekrans@unibail-rodamco.com

Teknisk chef
Simon Erlandsson
Mobil: 076-525 56 86
simon.erlandsson@unibail-rodamco.com

Teknisk förvaltare
Johanna Sikander
Mobil: 076-8 94 46 13
johanna.sikander@unibail-rodamco.com

Bostäder och Garage
Rolf Samuelsson
Tel: 08-410 009 18
solna.centrum@unibail-rodamco.com

Fastighetsägare
Unibail-Rodamco
Box 7846
103 98 Stockholm
Tel: 08-586 230 00
www.unibail-rodamco.com

TILL TOPPEN AV SIDAN